Děláme nájemní bydlení
dostupnější a efektivnější.

Nájemní bydlení,
které funguje pro obě strany.

Zapomeňte na zastaralý systém kaucí, dohady majitelů s nájemníky
i na zbytečné papírování.

Prezentace aplikace
Platforma Flatform
S platformou Flatform si pronajmete byt jednoduše a bez starostí. Vše probíhá kompletně online a neplatíte žádnou kauci.

Jak to funguje

Ukázka aplikace
1

Registrace

Ještě nemáte založený účet? Klikněte na tlačítko "Registrace". V několika jednoduchých krocích vyplníte Vaše osobní údaje a nahrajete občanský průkaz. My následně provedeme rychlou kontrolu v rejstřících, které využíváme k odhadnutí Vaší schopnosti řádně hradit nájem. Poté Vám potvrdíme založení účtu.
Ukázka aplikace
2

Hledání nájemních bytů

Vítejte na naší platformě. Splnil/a jste podmínky registrace a můžete začít využívat Flatform naplno. Začněte tím, že vyhledáte novou bytovou jednotku. Stačí zadat krátký unikátní kód, který Vám poskytl majitel. Následně vyplníte žádost o bytovou jednotku, která spočívá ve dvou bodech: maximální výše nájmu, kterou jste ochotni platit, a komentář pro majitele. Pak už jen stačí počkat, jestli si Vás majitel vybere.
Otazníček
Náš tip: pokud nabídnete vyšší nájemné než stanovil majitel, tak výrazně zvýšíte svojí šanci bytovou jednotku získat
Ukázka aplikace
3

Propojení s majitelem

Gratulujeme! Majitel si ze všech zájemců vybral právě vás. Potvrďte svůj zájem o bytovou jednotku a pusťte se do podpisu smluv.
Ukázka aplikace
4

Podpis smluv

Majitel má možnost podepsat s Vámi smlouvy online, nebo offline. Ve většině případů budete podepisovat smlouvy jednoduše na naší platformě. Smlouvy budete podepisovat dvě: garanční smlouvu s Flatform + nájemní smlouvu s majitelem. Obě smlouvy jednoduše rozkliknete a pročtete. Pak už je stačí jen podepsat zakliknutím tlačítka ve spodní části smlouvy.
Online podpis
/
Offline podpis
Ukázka aplikace
5

Předání bytu

Nyní už zbývá jen podpis předávacího protokolu. S majitelem se domluvíte na termínu předání bytu. Majitel na místě pak vyplní všechny údaje o stavu bytu a vyfotí současný stav. Vy v reálném čase uvidíte vyplněný předávací protokol a jedním kliknutím ho podepíšete.
Ukázka aplikace
6

Ať se Vám dobře bydlí!

Máme hotovo! Od teď bydlíte v novém nájemním bytě. Všechny údaje o bytové jednotce najdete ve vašem profilu. Nezapomeňte uhradit jednorázový poplatek za vystavení garance a první poplatek za Flatform. V případě dotazů se na nás kdykoliv obraťte. V případě vzniku nových škod prosím tuto událost vyplňte ve vašem profilu, majitel tuto událost zhodnotí a vyplní částku pro případnou kompenzaci škody.

Podívejte se také, jak to funguje na
straně Majitele