Nájemní bydlení bez starostí
s naší online platformou

Nájemní bydlení,
které funguje pro obě strany.

Zapomeňte na zastaralý systém kaucí, dohady majitelů s nájemníky
i na zbytečné papírování.

Prezentace aplikace
Platforma Flatform
Systém kaucí už zasloužil změnu a inovaci.
My ji přinášíme.

Jak to funguje

Ukázka aplikace
1

Registrace

Ještě nemáte založený účet? Klikněte na "Registrace". V několika jednoduchých krocích vyplníte své osobní údaje a nahrajete občanský průkaz. My poté provedeme rychlou kontrolu a potvrdíme založení Vašeho účtu.
Ukázka aplikace
2

Přidání nových bytových jednotek

Vítejte na Flatform. Dalším krokem je přidání vašich bytových jednotek, které chcete poskytnout k pronájmu. Klikněte na hlavní stránce na tlačítko přidání nové bytové jednotky. V dalších krocích Vás systém provede registrací bytové jednotky. V průběhu registrace prosím dbejte na správnost údajů.
Otazníček
Náš tip: chcete na platformu nahrát více bytových jednotek? Neváhejte nás kontaktovat a my se o to rádi postaráme.
Ukázka aplikace
3

Propojení s nájemci

Nájemní jednotky byly přidány do Vašeho účtu. Nyní je potřeba získat zájemce o bydlení. Pro každou bytovou jednotku jsme Vám vygenerovali unikátní kód, který můžete zadat rovnou do inzerátu na Váš byt, sdělit ho zájemcům během prohlídky, nebo jim ho poslat prostřednictvím e-mailu či SMS. Zájemce se poté registruje na Flatform, najde Vaši bytovou jednotku a podá o ni žádost. Vyplní maximální výši nájmu, kterou je ochoten zaplatit, a případný doplňující komentář.
Ukázka aplikace
4

Výběr nájemce

U všech bytových jednotek uvidíte přehled zájemců. Ti musí projít naším ověřovacím mechanismem, čímž výrazně snižujeme riziko, že svůj byt pronajmete někomu, kdo nebude schopen nájem hradit. Vyberte si z poptávek tu, kterou vyhodnotíte jako nejlepší. Vybraný uživatel pak už jen potvrdí, že má o bytovou jednotku stále zájem – a můžete se pustit do podpisu smluv.
Ukázka aplikace
5

Podpis smluv

V tomto kroce je třeba podpis dvou smluv: garanční a nájemní smlouvy. Můžete si zvolit podpis smluv online přes Flatform, nebo fyzický podpis. Můžete využít naší šablony nájemní smlouvy, nebo ponechat Vaší původní.
Online podpis
/
Offline podpis
Ukázka aplikace
6

Předání bytu

Zbývá poslední krok, a to domluvit se s nájemcem na předání bytu a na podpisu předávacího protokolu. Na místě se přihlaste na mobilním zařízení do Vašeho profilu Flatform. Vyplňte aktuální údaje o bytové jednotce a vyfoťte případné škody v bytě do předávacího protokolu. Nájemce předávací protokol zkontroluje na svém zařízení a oba můžete protokol podepsat jedním kliknutím. Gratulujeme! Vaše bytová jednotka byla úspěšně pronajata.
Ukázka aplikace
7

Vše přehledně
na jednom místě

Na Vašem profilu najdete informace o všech bytových jednotkách: výši nájmů, konec nájemních smluv, přehled nájemců a další informace. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás můžete kdykoliv obrátit.

Podívejte se také, jak to funguje na
straně Nájemce